Camping Les Reflets de Quercy

Crayssac, Lot, Frankrijk

  • Ideale locatie in de vallei van de Lot
  • Zeer geliefde familiecamping bij Nederlanders
  • Gelegen nabij de Dordogne
  • Schaduwrijk en in het bos gelegen
  • Zwembad met waterspeeltuin
Tip van Lora

Bezoek de middeleeuwse stad Sarlat, de parel van de Perigord!

Vind je vakantie
Aankomstdatum
Aankomst
Verblijfsduur
Bekijk beschikbaarheid
0 - 7 jaar

Geschikt voor kinderen
jonger dan 7 jaar

8 - 14 jaar

Geschikt voor kinderen
tussen 8 en 14 jaar

14+ jaar

Minder geschikt voor
oudere kinderen

Les Reflets de Quercy
Koawa Les Reflets de Quercy waterspelen
Koawa Les Reflets de Quercy terras
Koawa Les Reflets de Quercy sportterrein
Koawa Les Reflets de Quercy speeltuin
Koawa Les Reflets de Quercy terras zwembad
Koawa Les Reflets de Quercy
Bekijk alle fotos (11 )
Bungalowtent Green - voorheen Navajo
1 / 7

Bungalowtent Green

  • Maximaal 6 personen
  • Grote koelkast met vriesvak
  • Keukenblok met kookbenodigdheden
  • 3 slaapcabines comfortabele bedden
  • Tuinset met parasol
Meer informatie
Aankomstdatum
Aankomst
Verblijfsduur

Algemeen

Faciliteiten