Camping Le Clos Virgile
Sérignan Plage, Languedoc-Roussillon, Frankrijk
- Strand op 600 meter
- 2 zwembaden met waterglijbaan
- Dichtbij het gezellige plaatsje Valras
- Animatie en entertainment
- Vlakbij paardenmanege
Zeer geschikt voor kinderen
jonger dan 7 jaar
Zeer geschikt voor kinderen
tussen 8 en 14 jaar
Geschikt voor
oudere kinderen






4-sterrencamping op 400 meter van het strand!
Op deze schaduwrijke camping vind je alle ingrediënten voor een fijne strandvakantie! Camping Le Clos Virgile ligt in een prachtige groene omgeving op slechts 400 meter van de Middellandse Zee. Deze 4-sterrencamping biedt leuke activiteiten voor alle leeftijden!
Zwemplezier
Een klein overdekt en verwarmd zwembad (9m x 5m) zorgt ervoor dat het hele seizoen gezwommen kan worden. Buiten is er een mooi aangelegd en groot aquapark met een groot zwembad (30x12 meter), 2 peuterbaden met leuke waterspeeltoestellen, een gigantische glijbaan van wel 50 meter en 2 bubbelbaden (gelegen tussen de bar en het zwembad en alleen voor personen ouder dan 16). Let op: zwemshorts zijn niet toegestaan.
Entertainment op Le Clos Virgile
In het hoogseizoen zorgt het animatieteam voor vertier met sporttoernooien, aquagym en dansavonden. Je kan een themashow bezoeken of meedoen aan een karaoke avond! Voor de kinderen biedt Le Clos Virgile twee animatieclubs tijdens het hoogseizoen. Ben je tussen de 4 en de 10 jaar dan ga je samen met mascotte Pirouette knutselen, spelen of naar de mini-disco. Ben je iets ouder, zeg maar van tussen de 11 en 17 jaar dan is Club Ados voor jullie. Samen met je vrienden kun je deelnemen aan sporttoernooien, een dansles volgen of gamen!
Misschien ga je liever met je vriendjes naar de speeltuin of met je vrienden een balletje trappen op het multisportveld of tafeltennissen.
Eten en drinken
Tegen de avond kun je in het restaurant terecht voor een lekker paëlla of salade. De bar “Le Sun” staat de hele dag voor je klaar met ijsjes en drankjes! Ook is er een afhaalservice aanwezig op Le Clos Virgile, de snackbar levert meeneemmaaltijden en pizza’s. Wil je zelf koken? In de supermarkt kun je boodschappen doen!


3-kamerstacaravan Playa TV Clim Plancha - 2 chambres
3-kamerstacaravan Playa: (ca. 23 m²) voor maximaal 4 volwassenen en 1 kind tot 10 jaar. Woon-/eetgedeelte met zithoek, televisie en airconditioning, kitchenette met 4 gaspitten, koelkast, magnetron en koffiezetapparaat. Er zijn 2 slaapkamers. In de eerste slaapkamer staat een tweepersoonsbed (140x190) en in de tweede slaapkamer staan twee eenpersoonsbedden (80x190) en daarboven een uitklapbed (70x180). Badkamer met douche en wastafel. Separaat toilet. Half overdekt terras (ca. 7 m²) met tuinmeubilair en 2 ligstoelen. Dekens en kussens zijn aanwezig.
Inclusief:
- Kussens en dekens
- Elektriciteit en gas
Niet inbegrepen (ter plaatse voldoen):
- Borgsom ca. € 400,-
- Lokale heffingen (o.a. toeristenbelasting en afvalheffing) ca. € 1.35 p.p.p.n.
- Eindschoonmaak zelf doen of ca. € 150,- (bij boeking opgeven)
- Linnengoed een-/tweepersoonsbed ca. € 21,- per bed (bij boeking opgeven)
- Handdoekenpakket (2 handdoeken) ca. € 10,50 (bij boeking opgeven)
- Kinderbed (incl. matras) ca. € 5,50 per dag (bij boeking opgeven)
- Kinderstoel ca. € 5,50 per dag (bij boeking opgeven)
- Huisdier ca. € 7,50 per dag (max. 2 honden <10 kg / 1 hond > 10 kg)
- Wifi-toegang, ter plaatse worden hiervoor diverse mogelijkheden aangeboden.


4-kamerstacaravan Dune TV Clim Plancha - 3 chambres
4-kamerstacaravan Dune Plancha: (ca. 30 m²) voor maximaal 6 personen. Woon-/eetgedeelte met zithoek, televisie en airconditioning, kitchenette met 4 gaspitten, koelkast met vriesvak, magnetron en koffiezetapparaat. 3 slaapkamers waarvan 1 met tweepersoonsbed (140x190) en 2 slaapkamers met twee bedden naast elkaar (80x190) of een stapelbed. Badkamer met douche en wastafel. Separaat toilet. Half overdekt terras (ca. 9 m²) met tuinmeubilair en 2 ligstoelen. Dekens en kussens zijn aanwezig.
Inclusief:
- Kussens en dekens
- Elektriciteit en gas
Niet inbegrepen (ter plaatse voldoen):
- Borgsom ca. € 400,-
- Lokale heffingen (o.a. toeristenbelasting en milieuheffing) ca. € 1.35 p.p.p.n.
- Eindschoonmaak zelf doen of ca. € 150,- (bij boeking opgeven)
- Linnengoed een-/tweepersoonsbed ca. € 21,- per bed (bij boeking opgeven)
- Handdoekenpakket (2 handdoeken) ca. € 10,50 (bij boeking opgeven)
- Kinderbed (incl. matras) ca. € 5,50- per dag (bij boeking opgeven)
- Kinderstoel ca. € 5,50 per dag (bij boeking opgeven)
- Huisdier ca. € 7,50 per dag (max. 2 honden <10 kg / 1 hond > 10 kg)
- Wifi-toegang, ter plaatse worden hiervoor diverse mogelijkheden aangeboden.
Algemeen
Faciliteiten
- Afhaalmaaltijden
- Bar
- Pizzeria
- Restaurant (kleine kaart)
- Restaurant (met ruime keuze)
- Snackbar
- Verse broodjes verkrijgbaar op de camping
- Babyroom
- Kindersanitair
- Bijzettentje NIET toegestaan
- Huisdier NIET toegestaan
- Strakke zwembroek verplicht
- Binnenzwembad (verwarmd)
- Buitenzwembad
- Peuterbad
- Visgelegenheid
- Zwemmen in zee
- Disco-avonden
- Miniclub
- Recreatieruimte
- Televisie
- Whirlpool
- Droogtrommel(s)
- Wasmachine(s)
- Enkele speeltoestellen
- Jeu de boulesbaan
- Minigolf
- Paardrijden
- Ponyrijden
- Speeltuin
- Tafeltennistafel
- Fietsen
- Kluisjes
- Mountainbikes
- Gelegen bij zee
- Zandstrand
- Gemeenschappelijke barbecueplaats
- Wifi
- WiFi 80-100% dekking
In de omgeving:
Vlak bij de camping Le Clos Virgile ligt het stadje Serignan, hier kun je cultuur snuiven en genieten van de lokale gastronomie. Ook kun je een bezoek brengen aan de lokale markt in Valras de Plage, op zo’n 4 km van Le Clos Virgile. Andere leuke en zeker ook interessante plaatsen zijn Béziers op ca. 11 km, Narbonne op ca. 28 km en Montpellier op ca. 59 km. De regio staat bekend om zijn prachtige natuur, dit kun je zelf ervaren tijdens een bezoek aan het natuurgebied Roque-Haute (ca. 10 km). Dit natuurgebied is gevormd op een oude vulkaan. Ga ook zeker een kijkje nemen bij het Canal du Midi dat op de wereldergoedlijst van UNESCO staat. De "favoriete tuin van de Fransen" is de tuin van Saint Adrien (ca. 25 km). Ontdek zelf waarom de Fransen dit vinden! Geniet ook van de lokale producten die op diverse markten worden aangeboden. Zo heb je heerlijke wijnen, zoete uien uit de Cevennen, ansjovisfilets en room, abrikozenjam uit Roussillon, kastanjecrème uit de Cevennen, saffraan uit de Languedoc, peperkoek met Cevennenhoning en kastanjemeel, enz. En willen jullie iets actiefs dan kun je ook nog paardrijden (200 m), minigolfen (400 m), vissen (2 km), roeien en kanoën (4 km), karten (5 km), bowlen (5 km) of naar de discotheek (7 km). Wat dacht je trouwens van een dagje naar een pretpark? Je kunt kiezen uit bijv. het aquapark in Cap d’Agde en het Parc Aventure in Serignan. Alvast veel plezier op camping Le Clos Virgile!