Camping Amadria Park Camping Trogir
Seget Vranjica - Trogir, Dalmatië, Kroatië
- Direct aan heldere Adriatische zee
- Terrassencamping in pijnbomenbos
- Kinderbad
- Op slechts 5 km van Trogir
- Vliegveld Split ligt op ca. 12 kilometer afstand
- Boot- en zeilexcursies
Zeer geschikt voor kinderen
jonger dan 7 jaar
Geschikt voor kinderen
tussen 8 en 14 jaar
Geschikt voor
oudere kinderen






Prachtige camping direct aan zee
Op camping Amadria Park Camping Trogir (voorheen camping Vranjica Belvedere) kan het hele gezin genieten van een heerlijke zonovergoten campingvakantie in het prachtige Kroatië! Terrasencamping Amadria Park Camping Trogir in Dalmatië ligt op korte afstand van het beroemde Trogir met haar prachtige binnenstad, welke op de werelderfgoedlijst staat van UNESCO! Vanaf het zwembad van de camping is er een prachtige uitzicht over de zee en de talrijke eilandjes voor de kust! Geniet van een heerlijke campingvakantie in Kroatië!
Waterpret en animatie
Eén van de prachtige kenmerken van de camping is het speelse zwembad, vanwaaruit er een prachtig uitzicht is over de helderblauwe zee, het strand en de eilanden voor de kust! Vanaf de camping is het een klein stukje lopen naar het strand aan de zee, waar genoten kan worden van het heerlijke Kroatische weer.
Voor de jongste kinderen is er op de camping een leuke miniclub beschikbaar, waar de kleinste kampeerders kunnen genieten van spelletjes, toernooien en muziek. Ook voor de oudere kinderen en volwassenen zijn er leuke activiteiten. Voor de sportievelingen zijn er verschillende leuke activiteiten op de camping beschikbaar, zoals boogschieten, tennis en tafeltennis.
Voor de dagelijkse boodschappen, lokale producten en souvenirs kun je terecht bij de minimarkt. Geniet 's avonds van een smaakvolle Kroatisch of Italiaans gerecht in het restaurant met haar prachtige zicht over de zee.


Safaritent Olive
- Maximaal 6 personen
- 2 slaapcabines
- Badkamer met douche en toilet
- Overdekt terras
- Inclusief kussens en dekens


Stacaravan Happy Premium
- Maximaal 7 personen
- 3 slaapkamers
- Compleet ingerichte keuken
- Half overdekt houten terras
- Airconditioning (tegen betaling, € 5,- p.d.)
Stacaravan Happy Premium: (29 m2) deze moderen stacaravan is voorzien van een compleet ingerichte keuken met koelkast met vriezer, 4-pits gasfornuis, magnetron en koffiezetapparaat. Er is airconditioning aanwezig, deze dient u ter plaatse te betalen (toeslag € 5,- per dag). Er is één slaapkamer met een tweepersoonsbed en twee slaapkamers met twee éénpersoonsbedden. De 7e persoon slaapt op een bedbank in de woon-/leefruimte. Buiten vindt u een half overdekt houten terras met tafel met stoelen, een parasol, twee lig- / zonnebedden en een barbecue of electrische grill (afhankelijk wat is toegestaan op de camping).
Overig:
- De indeling van de stacaravan kan afhankelijk van de locatie enigszins variëren.
- De eindschoonmaak dient u zelf te doen.
- Roken in de accommodatie is niet toegestaan
Inclusief:
- Dekens en kussens zijn aanwezig
Exclusief:
- Ter plaatse betaalt u lokale heffingen (afhankelijk per camping)
- Borgsom betaalt u contact bij aankomst (€ 100,-)
- Bedlinnen zelf meenemen of huren
- Indien huisdieren zijn toegestaan, dan betaalt u ter plaatse: € 10 per dag + € 20 per accommdatie voor de schoonmaak.
Algemeen
Faciliteiten
- (Pool)biljart
- Animatieprogramma
- Fitnessruimte
- Televisie
- Afhaalmaaltijden
- Pizzeria
- Restaurant (kleine kaart)
- Restaurant (met ruime keuze)
- Snackbar
- Verse broodjes verkrijgbaar op de camping
- Babyroom
- Kindersanitair
- Bijzettentje NIET toegestaan
- Huisdier NIET toegestaan
- Buitenzwembad
- Meebrengen eigen boot toegestaan
- Visgelegenheid
- Zwemmen in zee
- Droogtrommel(s)
- Wasmachine(s)
- Gelegen bij zee
- Hellend terrein
- Kiezelstrand
- Terrassencamping
- Jeu de boulesbaan
- Speeltuin
- Sportterrein
- Tafeltennistafel
- Tennis
- Kluisjes
- Oplaadpunt elektrische auto
- Wifi
- WiFi 80-100% dekking
Wat is er te doen in de omgeving van camping Amadria Park Camping Trogir?
In de nabije omgeving is veel te beleven! De camping ligt in het gezellige, toeristische Seget Vranjica. Op maar 10 minuten afstand ligt de historische stad Trogir. Het oude stadsdeel staat op de Werelderfgoedlijst van UNESCO en je vindt er een groot aantal prachtige gebouwen in Romaanse, Renaissance en Barok-stijl. Andere interessante plaatsen zijn Split en Primošten. Vanaf Trogir kun je overigens via een vaste brug naar het eiland Ciovo met de populaire badplaats Okrug Gornji.
Beoordelingen en Waarderingen
Lees de persoonlijke ervaringen van onze gasten over Amadria Park Camping Trogir .
Gemiddelde beoordeling: | |
Algemene waardering: | 8.0 |
Ligging: | 8.0 |
Kindvriendelijkheid: | 8.0 |
Zwemplezier: | 8.0 |
Accommodatie: | 8.0 |
Op vakantie in September 2019
Beoordeling geplaatst op 06 Oktober 2019